Opiekunka środowiskowa

Cekal

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Cekal jest agencją pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która zajmuję się rekrutacją opiekunek osób starszych, opiekunek do dzieci ( programy edukacyjne au pair) i pielęgniarek do pracy w całej Wielkiej Brytanii. Jesteśmy legalnym biurem pośrednictwa pracy o Company Number: 8321774. Cekal w przeciwieństwie do pozostałych polskich biur ma swoją siedzibę w Wielkiej Brytanii. Posiadamy tzw. fundusz SOS dzięki któremu jesteśmy wstanie pomóc kandydatowi w przypadku nagłych niespodziewanych sytuacji. Ponieważ jesteśmy w Anglii kandydat może czuć się zupełnie bezpiecznie już od pierwszych dni pobytu u pracodawcy.

Domiciliary care assistant czyli opiekunka środowiskowa to opiekunka odwiedzająca osoby starsze w ich prywatnych domach.

Dla naszego angielskiego klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku Domiciliary care assistant.

Praca polega na odwiedzaniu osób starszych w ich własnych domach i pomocy we wcześniej zaplanowanych czynnościach tzw. care plan. Praca polega na lekkich obowiązkach domowych, podawaniu leków, przygotowywaniu posiłków oraz dbanie o dobry stan zdrowia podopiecznych.

Pracodawca oferuję:

  • atrakcyjne wynagrodzenie 7.35 GBP a po 3 miesiącach pracy 7.75 GBP za godzinę pracy
  • firmowy samochód marki SMART
  • darmowe 2 godzinne szkolenie z jazdy po lewej stronie drogi
  • zakwaterowanie w wysokości 65-75 GBP na tydzień ze wszystkimi rachunkami + internet
  • 5-7 dni treningu przed rozpoczęciem pracy + darmowe zakwaterowanie podczas treningu
  • duża liczba godzin pracy
  • dodatek do paliwa około 20p za mile

Wymagania

  • prawo jazdy kategorii B
  • niekaralność
  • 2 referencję w tym jedna z obecnego miejsca pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym lub dobrym
  • ważny paszport ( niezbędny do otrzymania brytyjskiegio zaświadczenia o niekaralności)
  • doświadczenie mile widziane jednak nie wymagane
  • gotowość do wyjazdu na min. 6 miesięcy

Koszt za mieszkanie odliczany jest z pierwszej wypłaty - nie płaci się za nic z góry !

Kontrakt podpisywany jest bezpośrednio z pracodawcą angielskim.

Po zaakceptowaniu CV pracodawca przeprowadza telefoniczne interview. Możliwość szybkiego wyjazdu do pracy.

Zainteresowane osoby proszone są o wysłanie CV w języku angielskim

Prezentacja firmy

Cekal to biuro pośrednictwa pracy z siedzibą w Wielkiej Brytanii ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia