Opiekunka osób starszych

Vita Activa

Niemcy, zagranica

Vita Activa

Od: Vita Activa
Miejsce pracy: Niemcy
Vita Activa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 50

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia

Vita Activa, będąca częścią spółki Clear Intec to firma z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji. Specjalizujemy się w usługach opieki i pomocy domowej dla osób starszych i chorych na terenie Niemiec. Jesteśmy rzetelnym partnerem i proponujemy dogodne warunki współpracy. Wyjazd z naszą firmą jest szansą na stabilizację finansową, rozwój kompetencji oraz poznanie nowej kultury. Dla naszych Klientów poszukujemy Opiekunek Osób Starszych na terenie całych Niemiec, rekrutacja trwa cały rok.

Opis stanowiska:

Szukamy osób z doświadczeniem zawodowym, ale również rodzinnym, które gotowe są podjąć pracę jako Opiekunka Osób Starszych. Jest to opieka nad osobą starszą lub chorą w jej domu, towarzyszenie i pomoc w codziennych czynnościach (np. pomoc przy przemieszczaniu się, ubieraniu, przyjmowaniu leków) oraz pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego (np. przygotowywanie posiłków, zakupy)

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, również rodzinne
  • empatia i sumienność
  • miłe usposobienie
  • gotowość wyjazdu za granicę
  • mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki, zależne nie tylko od znajomości języka niemieckiego
  • opłacamy składki ZUS
  • atrakcyjne bonusy dodatkowe
  • ubezpieczenie podczas pobytu i podróży do Niemiec
  • pełna organizacje wyjazdu i pokrycie kosztów zakwaterowania i podroży
  • wynagrodzenie płacone zawsze w terminie
  • bezpieczny wyjazd w sprawdzone miejsce
  • szkolenia adaptacyjne i językowe
  • wsparcie koordynatora podczas pobytu za granicą
Vita Activa