Opiekunka osób starszych

Vita Activa

Niemcy, zagranica

Vita Activa

Od: Vita Activa
Miejsce pracy: Niemcy
Vita Activa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 50

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne

Jesteśmy niemiecką firmą specjalizującą się w usługach opieki i pomocy domowej dla osób starszych i chorych na terenie Niemiec. Naszym opiekunkom zapewniamy opiekę koordynatora oraz legalne i bezpieczne zatrudnienie na warunkach niemieckiego prawa.

Istniejemy na rynku od 2011 roku. Znamy wszystkie rodziny docelowe osobiście, dzięki czemu oferujemy tylko sprawdzone oferty dla opiekunek! Poszukujemy przez cały rok osób zainteresowanych pracą Opiekuna osób starszych w Niemczech.

Opis stanowiska:

Opieka nad osobą starszą lub chorą w jej domu, towarzyszenie i pomoc w codziennych czynnościach (nw czasie wizyty u lekarza, pomoc w poruszaniu się, przyjmowaniu leków), oraz prowadzenie gospodarstwa domowego (np. dbanie o porządek w domu, przygotowywanie posiłków).

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • ciepłe i przyjazne usposobienie

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie 1100-1500 EUR netto
  • organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony
  • wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego, gwarancję czasu wolnego
  • dodatkowe ubezpieczenie podróżne
  • ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań Kandydatów
Vita Activa