Opiekunka osób starszych

CareofU Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma CAREOFYOU oferuje legalną pracę przy opiece nad osobami starszymi. NIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT OD OSÓB STARAJĄCYCH SIĘ O PRACĘ W NASZEJ FIRMIE, JAK I OD OSÓB, KTÓRE U NAS PRACUJĄ. Zapewniamy stałą, dobrze płatną pracę, sprawdzone miejsca pracy, ubezpieczenie, wsparcie koordynatorów, zorganizowany dojazd do miejsca pracy. W zamian oczekujemy chęci do pracy, komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, gotowości do wyjazdu za granicę, doświadczenie mile widziane. Nasz pracownik mobilny chętnie spotka się z osobami zainteresowanymi pracą w dogodnym miejscu i terminie, a w najbliższym czasie zostanie otwarta kolejna siedziba naszego biura w Zgorzelcu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Prezentacja firmy

Firma CAREOFYOU oferuje legalną pracę przy opiece nad osobami sta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia