Opis stanowiska pracy

Opieka dotyczy Pani-85 lat, waga-85 kg, mieszkającej w domku o powierzchni 100m2(5 pokoi, schody). Podopieczna porusza się za pomocą Rollator-a lub o lasce, do zainteresowań podopiecznej należy słuchanie audiobooków oraz we wcześniejszym czasie ogród. 1-2 razy w tygodniu do podopiecznej przychodzi w odwiedziny rodzina. Pani przyjmuje lekarstwa po których mogą wystąpić skutki uboczne takie jak np. : zawroty głowy, nudności lub wymioty. Podopieczna może pomagać Opiekunce, na chwilę obecną przychodzą pielęgniarki. Opiekunka ma swój pokój(łóżko, szafa), łazienka jest wspólna. Do dyspozycji Opiekunki telefon(możliwość dzwonienia do Polski na numery stacjonarne) oraz Internet.

Choroby: problemy ze wzrokiem, ograniczona mobilność/problemy z chodzeniem, cukrzyca, nadciśnienie, problemy z sercem/krążeniem.

Pomoce medyczne: Rollator, Hausnotruf (guzik po którego naciśnięciu wzywane jest pogotowie).

Obowiązki opiekunki: przygotowywanie posiłków + podawanie posiłków, pomoc w ubieraniu/rozbieraniu, pomoc w higienie ciała, sprzątanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza, pranie, wykupywanie recept, pomoc w kładzeniu do łóżka, dotrzymywanie towarzystwa, motywowanie podopiecznej do życia(rozmowy, gry towarzyskie itp.).

Termin pracy: 27.03.2018– na dwa miesiące.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego oraz Opiekunka niepaląca papierosów.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki,
  • zwrot kosztów podróży,
  • opłacane składki ZUS,
  • ubezpieczenia.

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w sprawowaniu całodobowej opieki nad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Inne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia