Opiekunka osób starszych

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

InterKadra jest działającą na rynku europejskim renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Obowiązki:

• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów);

• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, oraz o jej dobre samopoczucie);

Wybranym kandydatom oferujemy:

• legalne zatrudnienie;

• atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie: do 1300 Euro/netto (zależne od znajomości języka niemieckiego i kwalifikacji opiekunki);

• zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport w obie strony;

• ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki;

• elastyczne terminy wyjazdów;

• opiekuna oraz stały kontakt telefoniczny.

Wymagania:

• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego;

• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku;

• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych;

• dobry stan zdrowia;

• mile widziane czynne prawo jazdy kat. B;

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.