Opiekunka osób starszych w Niemczech

EJ Job

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

EJ JOB jest działającą na rynku europejskim renomowaną agencją pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą. Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.
Ej JOB to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Opiekunka Osób Starszych

Zakres obowiązków:

-proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów)
-opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Oferujemy:

- legalne i bezpieczne zatrudnienie na umowę zlecenie
- pakiet ubezpieczeń (druk A1 oraz karta EKUZ, odprowadzane składki w Polsce od średniej krajowej)
- atrakcyjne wynagrodzenie do 1400 euro netto/miesięcznie
- pracę dostosowana do predyspozycji i oczekiwań kandydatki
- gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie
- pokrywamy koszty podróży w obie strony
- zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt

Wymagania

Wymagania:

- dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych
-dobry stan zdrowia
- mile widziane prawo jazdy kat B
-mile widziane referencje

Prezentacja firmy

Agencja pośrednictwa pracy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
30
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne