Opiekunka osób starszych – PRACA W DOMU OPIEKI w Niemczech

Work Service Express

Saarbrücken, zagranica

Work Service Express Work Service Express

Miejsce pracy: Saarbrücken
Region:

Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi?
Posługujesz się dobrze językiem niemieckim?
Chcesz wyjechać do Niemiec i pracować w domu opieki?

Jeśli odpowiedziałaś TAK na każde z powyższych pytań - JESTEŚ NAM POTRZEBNA!

Miejsce pracy: Baden-Baden i Saarbrücken

Obowiązki
• wykonywanie prostych czynności opiekuńczych,
• pomoc przy podnoszeniu, poruszaniu się, spożywaniu posiłków,
• zmiana pościeli, pomoc w ubieraniu się, higienie osobistej, sprzątanie

Wymagania
• Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Mile widziane
• czynne prawo jazdy

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie POLSKA UMOWA O PRACĘ
• ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE 9,23€ brutto/h
• Możliwość pracy w nadgodzinach
• Minimalny okres wyjazdu - 3 miesiące
• Zakwaterowanie i wyżywienie zapewnione przez klienta (mieszkanie w bliskiej okolicy miejsca pracy)
• Składki ZUS od 4263 złotych brutto
• Dokument A1 / karta EKUZ
• Prawo do 2 dni płatnego urlopu w miesiącu
• DODATKI ZA*:
pracę w nadgodzinach
pracę w nocy
pracę w niedzielę
pracę w święto (zgodnie z niemieckim kalendarzem świąt)
Oferujemy:
*płatne zgodnie z układem zbiorowym IGZ
• Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS
• Opiekę koordynatora 24h/7 dni w tygodniu
• Opiekę rzecznika pracownika
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN płatne zgodnie z układem zbiorowym IGZ
• POLECAJ I ZARABIAJ! Poleć im naszą firmę, a za każdą osobę poleconą, z którą podpiszemy umowę otrzymasz od nas 300 PLN