Opiekunka osób starszych / niepełnosprawnych 1600-2000 funtów miesięcznie!!

P.H.U. Bartek

Cała Wielka Brytania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy opiekunek/opiekunów na tzw. pozycję live-in. Wynagrodzenie 1600-2000 funtów. Praca polega na opiece nad osobą starszą bądź niepełnosprawną w jej własnym domu.

Koszty zakwaterowania oraz wyżywienia w trakcie pracy pokrywa pracodawca.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • ważny paszport w celu sprawdzenia niekaralności w UK
  • zdolność przygotowania posiłków korzystając z angielskiej książki kucharskiej
  • cierpliwość i wytrwałość
  • pracowitość
  • opiekuńczość
  • zdolność łatwego nawiązywania kontaktów międzyludzkich
  • przyjazny charakter.

Obowiązki

  • opieka nad osobą starszą i/lub niepełnosprawną w jej domu
  • codzienne obowiązki: pomoc w higienie, sprzątanie, gotowanie, towarzystwo

Oferujemy

  • szkolenie przygotowawcze
  • od 1600 do 2000 funtów miesięcznego wynagrodzenia (w zależności od doświadczenia)
  • legalną umowę, praca na pełen etat
  • 4 tygodnie płatnego urlopu
  • wszystkie świadczenia
  • pomoc w uzyskaniu NIN –National Insurance Number
  • chorobowe
  • własny pokój w domu klienta
  • święta oraz dni wolne od pracy płatne podwójnie
  • 24/7 opieka managera regionalnego, firmowy telefon alarmowy,
  • możliwość poznania kultury, zwyczajów oraz nowych ludzi w Anglii.

Prezentacja firmy

Poszukuje opiekunek/opiekunów na tzw. pozycję live-in. <br/>Firma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia