OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH – Niemcy

Sanmed

Vaihingen an der Enz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Agencja pośrednictwa pracy ‘Sanmed’ dla swojego Partnera – Agencji zatrudnienia, poszukuje kandydatek/kandydatów do pracy w charakterze opiekunów/opiekunek na terenie Niemiec.
Oferujemy:
• 2-miesięczne umowy (umowa zlecenie) z możliwością przedłużenia
• opłacone składki ZUS i ubezpieczenie (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ)
• bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie w domu podopiecznego
• zwrot kosztów podróży
• wsparcie osoby polskojęzycznej na terenie Niemiec
• wynagrodzenie w przedziale 900 - 1300 Euro netto miesięcznie

Wymagania

Wymagania:
• znajomość języka niemieckiego (w stopniu komunikatywnym)
• doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
• dobry stan zdrowia
• życzliwość, wyrozumiałość oraz gotowość do pomocy podopiecznemu
• mile widziane referencje oraz ukończone kursy kierunkowe
Prosimy o przesłanie swojej aplikacji (najlepiej CV) wraz z załączoną fotografią.
Agencja pracy jest wpisana do rejestru agencji pośrednictwa pracy prowadzonego przez Marszałka Województwa Podkarpackiego pod numerem 9965.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją osób poszukujących pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia