Opiekunka osób starszych Niemcy od 2400€ za kontrakt

ULIFE

81-589 Gdynia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Opiekunka osób starszych Niemcy/Holandia 2400 € do 3900 € za kontrakt + premie za święta

OFERUJEMY:

• Wysokie zarobki , wypłaty w EURO od 2400€ do 3900 € za kontrakt

• Terminowe wypłaty wynagrodzenia

• Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec/Holandii

• Odprowadzanie składek ZUS w Niemczech/Holandii(Pełne ubezpieczenie AOK na terenie Niemiec )(Pełne ubezpieczenie SVB na terenie Holandii)

• Możliwość ubiegania się o emeryturę w Niemczech/Holandii

• Sprawdzone zlecenia przez naszych agentów

• Bezpieczeństwo zatrudnienia – umowa zlecenie

• Zakwaterowanie oraz wyżywienie

• Pokrywamy koszty podróży jak i ją organizujemy

• Brak ukrytych kosztów

• Stała współpraca

• Dysponujemy również krótkimi zleceniami na zastępstwo 4/6 Tygodni

• Na terenie kraju dysponujemy prywatnym ubezpieczeniem zdrowotnym mającym 9000 placówek w całej Polsce! (czas oczekiwania na wizyte lekarska 24h od momentu zgłoszenia nie jak w Zusie 2 lub 3 miesiące)

OBOWIĄZKI :

• Opieka nad osobą starszą w domu klienta

• Prowadzenie gospodarstwa domowego

• Pomoc w codziennych czynnościach

• Czuwanie nad bezpieczeństwem podopiecznego

WYMAGANIA :

• Znajomość języka Niemieckiego lub Angielskiego w stopniu komunikatywnym

• Gotowość do wyjazdu

• Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi

• Prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

• Cierpliwość

• Pogodne usposobienie

• Chęć do pracy

Rekrutujemy osoby z całej Polski niezależnie od miejsca zamieszkania !

Twoje zadowolenie –Naszym celem !

Kontakt tel. : 58 380 23 45

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiece osób starszych na dogodnych warunkach .Wybierając naszą firmę dajemy pewność, że wszystkie zlecenia są rzetelnie sprawdzone przez naszych agentów w Niemczech , a wszelkie formalności związane z organizacja wyjazdu jak i transportem leżą po naszej stronie dzięki czemu zapewniamy jakość naszych usług na najwyższym poziomie. .Posiadamy certyfikaty Firmy Godnej Zaufania , oraz Firmy Wiarygodnej Finansowo. Gwarantujemy terminowe wynagrodzenia oraz długotrwałą współprace.

Prezentacja firmy

Ulife jest dynamicznie rozwijającą się firmą, zapewniająca prace w opiec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
za święta
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia