OPIEKUNKA OSÓB STARSZYCH LUB NIESAMODZIELNYCH

Akademia Ksztłcenia Zawodowego

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Termin kursu: 08.05-19.05.2017 (90h - 2 tygodnie).

Jeśli:

  • Chcesz zdobyć nowe kwalifikacje, gwarantujące dobrze płatną pracę w Warszawie i okolicach
  • Szukasz pracy z misją, nawet jeśli nie masz doświadczenia

TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Wymagania:

  • Gotowość do nauki nowego zawodu oraz pracy w przyjaznym zespole
  • Poczucie odpowiedzialności, empatii, cierpliwości i punktualności

Oferujemy:

  • Konkurencyjne zarobki
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Bezpłatny kurs na opiekuna osoby starszej lub niesamodzielnej
  • Indywidualne wsparcie naszego koordynatora

Wymagania

PRACA DLA OPIEKUNKI OSÓB STARSZYCH LUB NIESAMODZIELNYCH! BEZPŁATNY KURS GWARANTUJĄCY PRACĘ!

Prezentacja firmy

Akademia Kształcenia Zawodowego powstała w odpowiedzi na dynami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne