Opiekunka Osób Starszych (k/m)

Personalservices24

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje usługi rekrutacji oraz opieki i pomocy w gospodarstwie domowym dla Osób Starszych w Polsce, Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej. Dla naszych Klientów poszukujemy obecnie:

Miejsce pracy: Niemcy, RÓŻNE LOKALIZACJE

Początek: od zaraz

OPIS ZADAŃ:

  • Opieka i wsparcie Osób Starszych, Chorych oraz potrzebujących pomocy
  • Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
  • Aktywowanie Podopiecznej / Podopiecznego
  • Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
  • Doświadczenie w opiece
  • Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość
  • Czynne prawo jazdy kat. B / będzie dodatkowym atutem
  • BRAK NAŁOGÓW

GWARANTUJEMY:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Odprowadzane pełne składki ZUS
  • BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
  • ZAROBKI NA POZIOMIE 1000-1500 EURO NETTO
  • Dodatkowe ubezpieczenie za granicą
  • Opieka Koordynatora na miejscu
  • Stały kontakt z pracownikami Personalservices24

Prezentacja firmy

PERSONALSERVICES24 (Agencja Zatrudnienia nr rej. 9704) oferuje ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne