Opiekunka/Opiekun osób starszych do Niemiec lub Holandii

APN Praca w Holandii

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

APN świadczy usługi opiekuńcze na rzecz osób starszych w Niemczech i w Holandii. Pracownicy zatrudniani są w oparciu o polską umowę o pracę. Podczas pobytu w Niemczech i Holandii przebywają w delegacji na podstawie formularza A1. Do obowiązków opiekunek należy wspieranie osób starszych w życiu codziennym (np. pomoc w ubieraniu, pomoc w kąpieli czy przygotowanie obiadu, ale także dbanie o porządek w domu).
Oferujemy
- legalną i bezpieczna prace za granicą – umowa o pracę
- możliwość dostosowania pobytu do pracownika
- atrakcyjne zarobki (nawet do 1300 Euro netto) + opłacony ZUS
- zwrot kosztów podróży
- zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego

Bonus świąteczno - noworoczny za miesiąc grudzień 300Euro dodatkowo!

Wymagania

- dobra znajomość j.niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego
- mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi pogodne i przyjazne usposobienie
- dobry stan zdrowia

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV wraz z aktualnym zdjęciem lub kontakt telefoniczny.

Prezentacja firmy

Agencja Pracy APN posiada piętnastoletnie doświadczenie w zatrudnianiu p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia