Opiekunka do osób starszych – Anglia/Szkocja

Astral

Całe zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację
  • Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub niepełnosprawnymi
  • Gotowość do podjęcia stałej pracy (minimum na 12 miesięcy)
  • Cierpliwość, sympatyczne usposobienie, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 6,31 £/godz. (w zależności od doświadczenia)
  • Około 40 gwarantowanych godzin pracy w tygodniu
  • Możliwość nadgodzin
  • Zakwaterowanie w pełni wyposażonych pokojach pojedynczych lub podwójnych (odpłatne)
  • Kontrakt podpisywany z brytyjskim pracodawcą

Prezentacja firmy

ASTRAL INTERNATIONAL LIMITED jest agencją rekrutacyjną od 1989 roku... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/01/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Ochrona, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat