Opis stanowiska pracy

Wynagrodzenie: 1400 euro

Inne świadczenia: Umowa o pracę, ZUS od średniej krajowej w rozliczeniu miesięcznym, płatny urlop, ciągłość stosunku pracy. Jest też możliwa umowa zlecenie

Termin zlecenia: od 30 11 2019 na dwa miesiące.

Krótki opis zlecenia: Do opieki jest seniorka, 83 l, 160 cm/70 kg. Schorzenia: demencja( początkowa),problemy z krążeniem, słaba motoryka, inkontynencja.

Podopieczna siedzi na wózku(Pomaga przy transferze, jest w stanie zrobić kilka kroków), pacjentka przesypia noce( są zakładane pampersy). Przy opiece seniorki pomaga mąż.

Do zadań opiekunki należy: pomoc przy higienie ciała, przy ubieraniu, zmiana pampersów, zakupy, przygotowywanie posiłków, sprzątanie, wspólne spacery.

Opiekunka ma osobne mieszkanie z łazienką, na zleceniu jest Internet.

Wymagania: doświadczenie w opiece i dobra znajomość języka niemieckiego.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem 12 4310188 bądź 696705797

Prezentacja firmy

EUROPAcare 24 jest prężnie działającą agencją zatrudnienia. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne