Opiekuna w Niepublicznym żłobku

Klub Przedszkolaka Tęczowe Misie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sieć Żłobków Niepublicznych TĘCZOWE MISIE

W związku ze stałym rozwojem naszej sieci żłobków w Krakowie, poszukujemy osób na stanowisko:
Opiekunka
Lokalizacja: Kraków Bronowice Nowe

Jeżeli szukasz pracy na stałe w ciągle rozwijającej się firmie, oferującej stabilne warunki zatrudnienia, to jesteś we właściwym miejscu! Zapraszamy Cię do dołączenia do naszego Zespołu!

Czym będziesz się zajmować, opiekując się dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 3 lat? (Zakres obowiązków)
- organizacja zajęć dla dzieci (dopasowanych do wieku dzieci)
- organizacja kreatywnego spędzania czasu przez dzieci
- pomoc w podawaniu posiłków
- pomoc w spożywaniu posiłków
- czynności higieniczne

- zachowanie czystości w miejscu pracy

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie o potwierdzonej marce
- wynagrodzenie zgodne z posiadanymi kwalifikacjami
- elastyczne godziny pracy (8h w przedziale 7.00 -18.00)
- pracę w komfortowych warunkach, wśród miłych ludzi

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy? (Wymagane)
- wykształcenie wyższe (min. tytuł licencjata) uzyskane na jednym z kierunków: wychowanie przedszkolne, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagog opiekuńczo-wychowawczy
lub kwalifikacje opiekunki dziecięcej

- dyspozycyjność w pełnym wymiarze godzinowym
- aktualna książeczka sanepid (możliwość uzupełnienia po procesie rekrutacji)
- niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie
- uczciwość
- punktualność

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Sieć Niepublicznych Żłobków Tęczowe Misie to pionier w profesjona... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 100PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia