Opis stanowiska pracy

Pflegedienst 1A PflegeMAX 24h GmbH - Opieka to nasza pasja

Jesteśmy firmą świadczącą usługi domowej opieki nad osobami starszymi. Zapewniamy opiekę całodobową lub na godziny, zawsze u podopiecznego w domu. Jest to opieka dostosowana do jego indywidualnych potrzeb. Pomagamy w toalecie i przy ubieraniu i jedzeniu, czuwamy nad bezpieczeństwem podopiecznego, pomagamy przy prowadzeniu gospodarstwa domowego, towarzyszymy podczas wyjść z domu, organizujemy wolny czas i spędzamy go razem z podopiecznym.

Szukamy osób na stanowisko:

Opiekun starszych osób (m/k)

Szukamy do pracy osób, które czerpią satysfakcję z pomagania innym ludziom, serdecznych w kontaktach, cierpliwych, odpowiedzialnych i uczciwych, potrafiących zaopiekować się drugim człowiekiem, pracowitych i sumiennych. Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego. Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i prawo jazdy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (12 00-17 00 euro netto)
  • Darmowe zakwaterowanie oraz wyżywienie
  • Legalne i stałe zatrudnienie na niemiecką umowę o pracę
  • Ubezpieczenie zdrowotne i składki emerytalne
  • Ciągłą opiekę działu kadr i działu medycznego w trakcie pobytu w Niemczech
  • Regularne szkolenia z certyfikatem

Prosimy o podania drogą mailową (przez przycisk "Aplikuj") lub telefoniczną na; Tel: +49 621 669 882 - 22

Pflegedienst 1A PflegeMAX 24h GmbH

Ilvesheimer Str. 13

68259 Mannheim

Słowa kluczowe do ogłoszenia i mailingu: opiekun osób starszych, opieka, opiekun, opiekunka, osoby starsze, darmowe zakwaterowanie, wyżywienie, niemiecki, bez kwalifikacji, dobre zarobki, praca za granicą, praca w Niemczech, umowa o pracę,

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna