Opiekun osoby z porazeniem mozgowym

Europeople Limited

Anglia, zagranica

Opis stanowiska pracy

W imieniu naszego kienta poszukujemy osobe do opieki nad 33-letnim mezczyzna z porazeniem mozgowym.Chlopak doznal wypadku w 2002 roku, po ktorym przebywal pewien okres w szpitalu przechodzac rehabilitacje.Mezczyzna mieszka w domu w pelni przystosowanym do jego potrzeb.Rodzina poszukuje osobe, ktora dolaczy do zespolu osob zajmujacych sie chorym .
Do glownych obowiazkow bedzie nalezala pomoc przy higienie osobistej chorego,ubieraniu , karmieniu, asystowaniu przy cwiczeniach w basenie oraz podrozach z rodzina.
Pacjent posiada w domu basen, z ktorego codziennie korzysta dlatego rodzina wymaga od kandydata umiejetnosci plywania.
Praca zmianowa , 36 godz na tydzien.
Zakwaterowanie bedzie zorganizowane w poblizu miejsca pracy.

Wymagania

Kandydat musi posiadac wczesniejsze doswiadczenie w opiece nad chora osoba lub niepelnosprawna.Osoba musi znac jez angielski w stopniu bardzo dobrym zarowno w mowie jak i pismie.
Od kandydata wymagamy posiadania waznego prawa jazdy.
Osoba musi byc komunikatywna, z poczuciem humoru , posiadac umiejetnosc do adaptacji w nowych warunkach jak rowniez wykazywac sie wlasna inicjatywa.
W domu chorego sa psy takze osoba musi lubic zwierzeta.

Prezentacja firmy

Jestesmy agencja zajmujaca sie rekrutacja Polakow w Wielkiej Brytanii o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia