Opiekun osoby starszej

IPF GROUP S.A.

Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, Belgii oraz Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2013 dzięki nam pracę znalazło ponad 700 osób.

Obecnie dla naszych klientów we Francji i Belgii poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy: Francja/ Belgia

Praca w domach prywatnych, placówkach medycznych i domach opieki.

Zakres obowiązków:

- profesjonalna pomoc osobom chorym lub niesamodzielnym w codziennych czynnościach

- współpraca z pielęgniarkami w zakresie planowania i realizowania opieki nad pacjentem

Wymagania

Wymagania:

- komunikatywna znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)

- udokumentowane, dwuletnie doświadczenie w zawodzie opiekuna osoby starszej,

- empatia, życzliwe podejście do pacjenta

- obowiązkowość, dyspozycyjność

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- opiekę polskojęzycznego koordynatora na miejscu,

- ubezpieczenie zdrowotne i pełen pakiet ubezpieczeniowo-emerytalny,

- możliwość rozwoju zawodowego

Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

Agencja Pracy Tymczasowej nr cert. 5450

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia