Opiekun/ opiekunka osoby starszej

ProAltum24 Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA

opiekun/ opiekunka osoby starszej w Niemczech

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opieka nad osobą starszą w Niemczech
  • drobne prace związane z prowadzeniem domu (zakupy, sprzątanie, podlewanie kwiatów, przygotowywanie posiłków)
  • dotrzymywanie towarzystwa podopiecznemu oraz organizowanie czasu wolnego.

WYMAGANIA:

  • Wyrozumiałość wobec potrzeb osób starszych
  • Cierpliwość i umiejętność panowania nad emocjami
  • Miłe usposobienie oraz wrażliwość
  • prawo jazdy - warunek niekonieczny, ale mile widziany

GWARANTUJEMY:

  • legalne zatrudnienie
  • odprowadzone wszystkie składki ZUS
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz specjalne bonusy – nawet 1600 EUR netto na umowie zlecenie
  • współpracujemy również z osobami prowadzącymi działalność gospodarczą
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • indywidualne dopasowanie podopiecznego do umiejętności opiekunki/opiekuna
  • szkolenia z języka niemieckiego oraz z zakresu opieki
  • opłacony przejazd do/z Niemiec oraz zakwaterowanie z wyżywieniem
  • całodobowe wsparcie koordynatorów w Polsce i w Niemczech

Osoby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przysyłanie CV w języku polskim lub niemieckim.

Prezentacja firmy

SeniorAktiva24 to agencja oferująca legalną pracę dla opiekunek o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne