OPIEKUN / OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ W NIEMCZECH

Carework Sp. z o.o. Sp. k.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

CareWork to grupa wykwalifikowanych i doświadczonych doradców zawodowych, od ponad 10 lat związanych z branżą opieki nad osobami starszymi i niesamodzielnymi. To ludzie, którzy wykorzystują swoją wiedzę, aby pomóc opiekunom osób starszych znaleźć najbardziej odpowiednią dla nich pracę.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

POSZUKUJEMY:

  • Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych, chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec, a także gotowych do wykonywania czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem oraz towarzyszenia mu podczas m.in. wizyt lekarskich i innych spotkań;
  • Opiekunowie powinni znać język niemiecki w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi.

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne, ustalane indywidualnie wynagrodzenie, w przedziale od 950 do 1600 EUR „na rękę” na miesiąc;
  • Premię za pracę w wakacje, w Święta Bożego Narodzenia oraz Wielkanoc, a także udział w programie lojalnościowym z atrakcyjnymi nagrodami;
  • Rzetelną informację o tym, czego możesz oczekiwać na miejscu oraz stałe wsparcie, w tym czynny przez 24h/dobę telefon alarmowy;
  • Dla osób zainteresowanych pracą oraz dla tych, które już z nami współpracują przygotowujemy kursy językowe na każdym poziomie znajomości niemieckiego.

Wyjedź przed 15 sierpnia i zyskaj 100 EURO NETTO premii za pracę w wakacje!

Prezentacja firmy

www.carework.pl/praca/opieka-niemcy/<br/>Sprawdź nasze aktualne o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Opieka nad osobami starszymi, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Inne