Opiekun/ Opiekunka Osób Starszych w Niemczech - sprawdzone oferty, atrakcyjne wynagrodzenie

Avoria Sp. z o.o.

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Avoria, Agencja Pracy Tymczasowej (Certyfikat Marszałka Województwa Śląskiego nr 9628) z wieloletnim doświadczeniem na rynku, ogłasza nabór na stanowisko Opiekun/Opiekunka Osób Starszych w Niemczech.

Do legalnej i bezpiecznej pracy zapraszamy kandydatów z całej Polski

Gwarantujemy:

- stabilne i w legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną

- terminową wpłatę wynagrodzenia - od 1000 do 1400 euro netto/miesiąc (plus dodatkowe premie za święta, polecenie opiekunki i rodziny)

- pakiet ubezpieczeń (składki ZUS odprowadzane w Polsce, dokument A1, karta EKUZ)

- całkowite pokrycie kosztów podróży i organizację przejazdu

- bezpłatne zakwaterowanie i pełne wyżywienie w domu podopiecznego

- wsparcie całego zespołu i opieka koordynatora podczas pobytu Niemczech

- długość wyjazdów od 1 miesiąca wzwyż, z możliwością zaplanowania urlopu

- szeroki wybór sprawdzonych ofert na terenie całych Niemiec, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań opiekunów oraz terminu ich dyspozycyjności

Wymagania

- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi lub chorymi (również w rodzinie)
- pogodne usposobienie oraz życzliwość wobec podopiecznego

Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV.

Prezentacja firmy

Avoria to zespół ludzi, którzy wykorzystując swoje doświadczenie zawodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia