Opiekun/Opiekunka Osób Starszych - Rekrutacja na 2017 rok

Asisco Sp. z o.o.

Luedenscheid, zagranica

Opis stanowiska pracy

Asisco Sp. z o.o. - Personal Care Agency rozpoczyna rekrutację na rok 2017

Zatrudnimy na dobrych warunkach opiekunki i opiekunów osób starszych w domach prywatnych w Niemczech,

Oferujemy atrakcyjne zarobki oraz bonusy:

•legalne i bezpieczne zatrudnienie

•odprowadzane składki ZUS

•opłacone koszty podróży

•zakwaterowanie, wyżywienie

•opieka i wsparcie na terenie Polski i Niemiec

Poszukiwane osoby z dobrymi podstawami języka niemieckiego, zmotywowane do pracy na stanowisku opiekuna.

Mile widziane osoby z prawem jazdy oraz opiekunowie medyczni.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji

od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17

Zapraszamy do kontaktu

Prezentacja firmy

Asisco - Personal Care Agency jest agencją działającą na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia