Opiekun/Opiekunka od 31.10 – Pilna oferta!

(Nie używany) ATERIMA MED old tylko system infopracowy

Kerpen, zagranica

Opis stanowiska pracy

numer referencyjny: OOS/DE/31.10K
miejsce pracy: Niemcy, Kerpen

Opis zlecenia:

Opieki potrzebuje 81-letnia pani (157 cm wzrostu, 60 kg wagi), która kilka miesięcy temu przeszła udar mózgu, obecnie porusza się na wózku. Potrzebuje pomocy przy siadaniu/ wstawaniu z niego. Seniorka stara się współpracować. Pani ma problemy z mową, trzeba zachęcać ją do wykonywania ćwiczeń zalecanych przez terapeutę. Opiekun/Opiekunka będzie odpowiadał też za dbanie o higienę podopiecznej (mycie, ubieranie, zmiana pampersów). Do dyspozycji jest również krzesełko toaletowe, trzeba pomóc przy korzystaniu z niego. Do zadań osoby sprawującej opiekę będzie należało również gotowanie, robienie zakupów oraz dbanie o czystość w mieszkaniu. Podopieczna mieszka na parterze w domu wielorodzinnym. Panią należy regularnie zawozić na zabiegi rehabilitacyjne, ważne, aby opiekun/opiekunka miał czynne prawo jazdy. Dla osoby sprawującej opiekę jest do dyspozycji osobny pokój. Jest możliwość podłączenia Internetu.

Wymagania:

• dobra znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• gotowość do podjęcia pracy od 31 października do 3 stycznia,
• czynne prawo jazdy kat. B – warunek konieczny.

Oferta:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacane w każdym miesiącu składki ZUS),
• miesięczne wynagrodzenie w wysokości 1120 Euro/netto/mies.,
• atrakcyjna premia świąteczna,
• zwrot kosztów podróży,
• dodatkowe, prywatne ubezpieczenie zdrowotne,
• dopasowana do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz oczekiwań Opiekuna/Opiekunki,
• darmowe zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy,
• możliwość nawiązania stałej współpracy z naszą agencją,
• pomoc i stały dozór nad komfortem pracy ze strony zespołu pracowników Aterima Med.

Prezentacja firmy

ATERIMA MED jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną a... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia