Opis stanowiska pracy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agencją zatrudnienia, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 7085. Dla naszego klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun / Opiekunka medyczna osób starszych.

Miejsce pracy: Francja (departament Ain)

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku poparte referencjami
  • komunikatywna znajomość j. francuskiego (wymóg konieczny)
  • mile widziane wykształcenie upoważniające do opieki nad osobami starszymi (dyplom opiekuna medycznego / dyplom pielęgniarstwa)
  • podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce min. 30 dni przed wyjazdem
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz

Obowiązki:

  • wsparcie podopiecznych w codziennych czynnościach związanych z toaletą, ubieraniem się lub spożywaniem posiłków w prywatnym domu spokojnej starości
  • podawanie lekarstw oraz pomoc podczas zabiegów rehabilitacyjnych
  • obserwacja i bieżące informowanie personelu medycznego o stanie zdrowia podopiecznego
  • organizowanie czasu wolnego

Wybranym kandydatom oferujemy:

  • legalne i bezpieczne zatrudnienie na terenie Francji u sprawdzonego klienta (druk A1, karta EKUZ, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, systematyczne rozliczanie czasu pracy)
  • umowę o pracę tymczasową do grudnia 2016 z możliwością przedłużenia
  • 11,90 EUR brutto h / 35 godzin tygodniowo
  • dodatkowe nadgodziny płatne wg obowiązujących przepisów francuskich
  • bezpłatne zakwaterowanie

Prezentacja firmy

ATERIMA jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia