opiekun mieszkania chronionego dla osób z zaburzeniami psychicznymi

U Pana Cogito Pensjonat i Restauracja

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

opieka nad osobami dorosłymi zamieszkującymi w mieszkaniu chronionym

prowadzenie aktywizacji społecznej mieszkańców, treningu kulinarnego (wspólne przygotowywanie kolacji), treningu gospodarstwa domowego,
wsparcie w sprawach socjalnych)

prowadzenie spraw administracyjnych dotyczących mieszkania chronionego (sprawozdania),

dla osoby spoza Krakowa możliwość wspólnego zamieszkania w mieszkaniu chronionym (do dyspozycji odrębny pokój)

Wymagania

wykształcenie wyższe psychologiczne, pedagogiczne, socjologiczne (praca socjalna), medyczne,

doświadczenie w pracy z osobami chorującymi psychicznie

Prezentacja firmy

"U Pana Cogito" Pensjonat *** i Restauracja w centrum Krakowa, w sąsiedz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - popołudnie
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
1-3 lata
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
900PLN - 1 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
brak
Branża / kategoria:
Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat