Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/2562

Obowiązki:

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Opiekuna Mieszkania Wspomaganego jest koordynowanie i prowadzenie mieszkania wspomaganego.

Zadanie to realizowane będzie między innymi poprzez:
a) koordynację działań o charakterze administracyjnym, w tym czuwanie nad właściwym użytkowaniem mieszkania przez jego mieszkańców;
b) bieżące monitorowanie poziomu funkcjonowania społecznego i stanu zdrowia mieszkańców i reagowanie w sytuacji kryzysowej czy zaprzestania zażywania leków;
c) wspieranie mieszkańców w rozwiązywaniu ich problemów osobistych i załatwianiu spraw urzędowych;
d) koordynację usług świadczonych w mieszkaniu wspomaganym;
e) wspieranie mieszkańca w realizacji indywidualnego planu rozwoju oraz dokonywanie wraz z personelem corocznej oceny poziomu funkcjonowania mieszkańca

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Zawód:

  • Pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej (wymagany staż - lata: 1)

Pozostałe wymagania:

  • pedagog, psycholog, pracownik socjalny, terapeuta środowiskowy lub zajęciowy, pielęgniarka, fizjoterapeuta, ratownik medyczny, asystent osoby niepełnosprawnej oraz posiada minimum roczne doświadczenie w pracy z osobami chorującymi psychicznie (do doświadczenia poza zatrudnieniem na podstawie umowy o pracę zalicza się wykonywanie usług w oparciu o umowy cywilnoprawne, odbyte staże, praktyki

Miejsce pracy: ZDROWA 14, 20-383 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: cv

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy