Opis stanowiska pracy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku.
Jako kompetentny dostawca usług HR posiada 8 oddziałów i zatrudnia ponad 1000 pracowników dla przedsiębiorstw z różnych branż.
Aktualnie dla naszych Klientów szukamy do najbliższego terminu, Osób do Opieki nad starszymi.
Praca odbywa się na terenie Niemiec i zostaje wynagrodzona zgodnie z niemieckimi taryfami i Prawami. Lukratywne dla polskich pracowników z umiejętnościami języka niemieckiego na stanie B1 Lub B2. Osoby z wyksztalceniem w opiece zostają wynagradzane wyższa stawką zależne od kwalifikacji. Praca odbywa się w większych miastach, tak że istnieje możliwość szybkiego i taniego przejazdu autokarem lub pociągiem.

Oferta:
-Dobra Zaplata do 11€/h brutto
-Miejsce Pracy w dobrych punktach dojazdu z Polski
-Praca na stale
-Praca w Opiece
-Pomagamy w Poszukiwaniu kwaterunku lub mieszkania

Wymagania

Oczekujemy:
-Niemiecki język na poziomie B1 lub B2
-Chęć do pracy
-Wyrozumiałość wobec starszych i Szacunek wobec ich
-Uznanie Kursa/Zawodu (np. Pielęgniarz lub Opiekun Medyczny, sanitariusz itp.)
tak zwany „Anerkennung” w wypadku NIE pomagamy w osiąganiu Papierów koniecznych

Zainteresowanych prosimy o Kontakt z nami.( W języku polskim lub niemieckim)

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Inne, Praca Obsługa klienta, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna