Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek do pracy w TOWARZYSTWIE UBEZPIECZENIOWYM METLIFE na stanowisko:

                        OPIEKUN KLIENTA

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • realizację zadań sprzedażowych,
  • aktywną sprzedaż produktów ubezpieczeniowych w obszarze klientów detalicznych,
  • inicjowanie działań wspierających sprzedaż,
  • pozyskiwanie i profesjonalną obsługę Klientów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • przestrzeganie procedur i standardów,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń (część stała + atrakcyjny system prowizyjny)

Wymagania

Oczekujemy:

  • wykształcenia minimum średniego,
  • minimum 1 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaży w instytucji finansowej lub 1,5 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaż produktów lub usług,
  • umiejętności sprzedażowych,
  • umiejętności społecznych,
  • umiejętności przekazywania informacji w sposób dostosowany do odbiorcy,
  • silnej motywacji do działania,
  • statusu osoby niekaranej.

Prezentacja firmy

Pośrednictwo i sprzedaż ubezpieczeń, programów emerytalnych, posa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia