Opis stanowiska pracy

Nie rozwijamy się bardzo dynamicznie, nie otwieramy nowego oddziału, ale poszukujemy do już istniejącego o ustabilizowanej pozycji w Firmie osób na stanowisko

Doradca klienta

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna miedzy innymi za obsługę i serwis portfela inwestycyjnego Klientów z segmentu prestiż, przygotowywanie analiz i zestawień dla bezpośrednich przełożonych.

U nas nie znajdziesz:

- nudnej pracy

- stagnacji

- braku możliwości rozwoju

- niestabilnych warunków

- braku premii

-zawiłej ścieżki kariery

- braku możliwości awansu

- niskich zarobków

Jeśli Ty też tego nie szukasz, dodatkowo spełniasz poniższe warunki:

- wykształcenie średnie ( wyższe będzie atutem)

- jesteś dobrze zorganizowany i dokładny, lub niezorganizowany, ale skuteczny

- potrafisz posługiwać się poprawna polszczyzną

- wiesz czego chcesz

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się pośrednictwem w zakresie zawierania umów ubezpieczenio... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi