Opiekun Klienta Zagranicznego

Arche Consulting

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • pomoc w rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klienta zagranicznego,
  • tworzenie nowych kont/dodawanie użytkowników oraz aktualizacja baz danych,
  • przyjmowanie i wyjaśnianie problemów zgłaszanych przez klientów,
  • przekazywanie informacji do działu rozwiązywania problemów technicznych,
  • weryfikacja informacji, dokumentów i danych,
  • tworzenie raportów i zestawień.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (minimum poziom C1)
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego/niemieckiego (minimum poziom B2),
  • dobra znajomość obsługi komputera, Internetu i programów pakietu MS Office,
  • umiejętność efektywnego przekazywania informacji,
  • chęć uczenia się i poszerzania wiedzy z dziedziny IT,
  • zaangażowanie i chęć doskonalenia umiejętności językowych,
  • motywacja do pracy samodzielnej, jak i zespołowej,
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Prezentacja firmy

W Arche Consult... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting