OPIEKUN KLIENTA ZAGRANICZNEGO

Amii Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Główne zadania:
• aktywna sprzedaż produktów i usług,
• nawiązywanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,
• stałe pozyskiwanie nowych klientów,
• doradztwo i przygotowywanie ofert handlowych.

Oferujemy:
• atrakcyjne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy,
• możliwość wykorzystania znajomości języków obcych w codziennej pracy,
• udział w realizacji wielu ciekawych i innowacyjnych projektów,
• motywacyjne warunki wynagrodzenia i premiowania.

Oferta dostępna także na stronie internetowej firmy AMII.

Wymagania

• osoby otwarte, lubiące dużo mówić,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość innego języka obcego,
• wykształcenie minimum średnie,
• czynne prawo jazdy kat. B,
• silna motywacja i zaangażowanie w dążeniu do celu,
• samodzielność i dobra organizacja pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy polskim producentem filtrów do wody aktywnym na rynku polskim i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie