Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K.

Opiekun Klienta Inwestycji Deweloperskich

Od: Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K.
Miejsce pracy: Świętochłowice, Piekary Śląskie

Xenakis Development Sp. z o.o. Sp. K. specjalizuje się w realizacji kompleksowych projektów inwestycyjnych w zakresie budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, z uwzględnieniem całościowego procesu deweloperskiego.

Ofertę kierujemy do osób, które doświadczenie w branży nieruchomości chcą przełożyć na rozwój w obszarze obsługi Klientów inwestycji deweloperskich.

Opis stanowiska

  • obsługa Klientów w zakresie prezentacji i sprzedaży wybranej inwestycji deweloperskiej
  • prowadzenie zbioru informacji o inwestycji
  • redagowanie pism i dokumentów, raportowanie do Zarządu
  • współpraca z partnerami, architektem oraz Urzędem Miejskim

Wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane wyższe kierunkowe – zarządzanie nieruchomościami, budowlane lub pokrewne)
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub branży nieruchomości
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
  • mile widziana znajomość programów AutoCad i Norma PRO lub pokrewnych
  • mile widziana umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • orientacja na Klienta
  • dobra organizacja pracy, sumienność
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, prześlij do nas swoje CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.