Opiekun/ka seniora z komunikatywną znajomością j. niemieckiego

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, zagranica

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy:Niemcy

Zadania:

  • pielęgnacja,
  • przygotowywanie posiłków,
  • sprzątanie,
  • pranie,
  • prasowanie,
  • robienie zakupów,
  • a także rozmowy oraz spacery z podopieczną,
  • pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Oferujemy:

  • Legalne i bezpieczne zatrudnienie
  • Opłacone składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4tyś zł brutto!)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od znajomości j.niemieckiego
  • Zapewnione zakwaterowanie, wyżywienie
  • Organizujemy i opłacamy dojazd do i z Niemiec
  • dodatkowe ubezpieczenie NW i OC
  • 1 czytelna umowa
  • bonus „Opiekun/ka miesiąca”

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
  • mile widziane referencje.

Osoby zainteresowane prosimy o załączenie CV. Z wybranymi kandydatami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt:

- zadzwoń 12 290 44 21

- wyślij SMS o treści: OPIEKA na nr: 666 826 904 – oddzwonimy

- odwiedź nas: Kraków, ul. Wodna 2b

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.