Opiekun/ka osoby starszej praca domy opieki Anglia 2015

Prowork.PL

Anglia, UK, Kent, Sussex, Surrey, Dorset, zagranica

Opis stanowiska pracy

Brytyjski pracodawca,stały klient ProworkPL, zatrudni personel ze znajomością angielskigo do opieki nad osobami starszymi do pracy w domach opieki jako  opiekun osoby starszej/care assistant.
Oferowana praca /różne stanowiska
w ośrodkach opieki w południowej Anglii ( Kent, Sussex, Surrey, Dorset, Cambridgeshire) oraz w Szkocji. praca dla opiekunów w UK od stycznia 2015.
Pracodawca (sieć domów opieki Residential & Nursing Homes) zapewnia szkolenia NVQ i pomoc w znalezieniu zamieszkania w pobliżu miejsca pracy. Doświadczenie związane z opieką nie jest wymagane, zaakceptowani kandydaci mają zapewnione odpowiednie przeszkolenie. Kandydaci aplikujący na stanowiska dla opiekunów w UK wymagana  komunitaywna znajomośc angielskiego.

 Warunki zatrudnienia dla care assistants Anglia 2015:

Okres pracy: roczne kontrakty
Wynagrodzenie: 6.50- 7.00 funtów / godz. brutto
Zamieszkanie: koszt  60-80 funtów / tyg
Praca stała - etat (40 godz. / tyg.). Możliwość pracy w nadgodzinach
kontrakt dla opiekunów podpisywany bezpośrednio z pracodawcą brytyjskim.
Ponadto inne oferty pracy w branzy opieka medyczna na terenie całej Anglii jako opiekun osoby starszej, support worker/opiekun oosby niepełnosprawnej (z prawem jazdy). Oferty dla kandydatów w Polsce jak i mieszkających na terenie UK.

 ProworkPL Profesjonalny dobór personelu do opieki

biuro: ul. Smolna 38/8, 00-375 Warszawa
Wpis do Krajowego rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia - certyfikat nr 9116. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i skutecznym podjęciu pracy za granicą. Praca dla Pielęgniarek i opiekunów medycznych w Wielkiej Brytanii.

Wymagania

komunikatywna znajomość języka angielskiego
wymagane referencje (z poprzednich miejsc pracy)
doświadczenie jako opiekun nie jest wymagane - pracodawca oferuje przeszkolenie
Rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą brytyjskim odbędzie się w dniu 09 -10 grudnia 2014 w Warszawie. W przypadku zainteresowania odziałem w rozmowie kwalifikacyjnej prosimy o przesłanie CV

Prezentacja firmy

Prowork PL Profesjonalny dobór personelu <br/>ProworkPL MED - Rekruta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
30PLN - 35PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia