Opiekun/-ka Osób Starszych

Acquire Care Ltd

Oxford, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca polega na udzielaniu pomocy starszym ludziom w ich życiu codziennym, higienie osobistej, ubiorze, żywieniu oraz utrzymaniu porządku w domu. Chcielibyśmy, aby opiekunowie przynosili do domów naszych klientów ciepło, pogodę ducha oraz życzliwość.

Wymagania:

  • ważny paszport i dowód osobisty
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • prawo jazdy

Oferujemy:

  • 8 GBP brutto na godzinę,
  • stałą ilość godzin (40-48 godzin tygodniowo) z możliwością nadgodzin,
  • płatny urlop (28 dni rocznie),
  • samochód służbowy oraz opłacone paliwo,
  • szkolenie opłacone przez pracodawcę,
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania,
  • pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • rozwój osobisty.

Prezentacja firmy

Acquire Care jest młodą, prężnie rozwijającą się firmą w sektorze... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Praca w hotelu / Turystyka, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna