Opis stanowiska pracy

IPF Medical jest działem dedykowanym sektorowi medycznemu agencji pośrednictwa pracy i doradztwa personalnego IPF Sp. z o.o. istniejącej na rynku od ponad 5 lat. Świadczymy usługi rekrutacji i leasingu pracowniczego za granicą, głównie we Francji, w Belgii oraz w Niemczech. Współpracując z ponad 100 pracodawcami możemy zaproponować kandydatom szeroki wachlarz stanowisk. W 2014 roku dzięki nam pracę znalazło ponad 900 osób.

Obecnie poszukujemy dla naszych niemieckich klientów osób na stanowisko:
Opiekun/ka osób starszych

Zakres obowiązków:
- podstawowa opieka nad pacjentem, pomoc w utrzymaniu higieny ciała
- czynności związane z prowadzeniem gospodarstwa domowego
- wsparcie w terapeutycznych działaniach mających na celu mobilizację pacjenta
- towarzyszenie i pomoc pacjentom oraz ich bliskim

Wymagania

- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi, chorymi lub niepełnosprawnymi
- mile widziany ukończony kurs/szkoła roczna opiekuna medycznego
- szacunek do osób starszych
- poczucie odpowiedzialności i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

Oferujemy:
- legalną pracę na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne warunki zatrudnienia
- możliwość rozwoju zawodowego
- pomoc w organizacji wyjazdu

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia