OPIEKUN/KA OSÓB STARSZYCH W NIEMCZECH

InterKadra Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Kraków

Oferujemy:

 Legalne i bezpieczne zatrudnienie (opłacone składki ZUS),
 Atrakcyjne wynagrodzenie do 1300 euro netto miesięcznie,
 Praca dostosowana do kwalifikacji i oczekiwań kandydatki,
 Gwarantujemy bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i dojazd,
 Elastyczne terminy wyjazdów,
 Formularz A1 i Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego,
 Kontakt i wsparcie podczas całego pobytu za granicą!

Obowiązki:
• proste prace domowe (gotowanie, sprzątanie, robienie zakupów),
• opieka pielęgnacyjna i aktywizacyjna (pomoc w codziennych czynnościach, troska o powierzoną osobę, o jej dobre samopoczucie)

Wymagania:
• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych ,
• dobry stan zdrowia ,
• mile widziane czynne prawo jazdy kat B.

Interkadra

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.