Opiekun edukacyjny/nauczyciel dla dzieci w wieku szkolnym

Kształtownia s.c.

31-126 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma edukacyjna KSZTAŁTOWNIA S.C. w związku z intensywnym rozwojem poszukuje pedagogów i psychologów do pracy z dziećmi w wieku szkolnym.

Na stanowisko opiekuna edukacyjnego:

Do podstawowych zadań opiekuna edukacyjnego należą:
- odbiór dziecka ze szkoły,
- opieka nad dzieckiem w domu i organizacja jego czasu po szkole m.in poprzez:
pomoc w odrabianiu zadań domowych
wsparcie w odkrywaniu i rozwijaniu pasji, talentów dziecka.

Na stanowisko wychowawcy w małej prywatnej świetlicy:

Do podstawowych zadań wychowawcy świetlicy należą:
- kierowanie i organizowanie pracy opiekuńczo–wychowawczej w świetlicy oraz odpowiedzialność za jej wyniki.
w szczególności:
opracowywanie planów pracy i rocznego kalendarza imprez
prowadzenie zajęć wychowawczych z dziećmi
pomoc w odrabianiu zadań domowych z dziećmi

Wymagania:
- wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat pedagogiki i/lub psychologii
- udokumentowane doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym
- zaangażowanie, sumienność
- umiejętność nawiązywania kontaktu
- mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języków obcych

Oferujemy:
- zatrudnienie dodatkowe lub stałe (w zależności od dyspozycyjności i kwalifikacji)
- możliwość superwizji psychologicznej i pedagogicznej swojej pracy
- możliwość rozwoju kariery zawodowej w ramach działalności firmy
- możliwość podnoszenia kompetencji podczas szkoleń

Prezentacja firmy

Naszą misją jest mądre i efektywne wspieranie dzieci w ich rozwoj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia