Opiekun Biura (umowa na zastępstwo)

JYSK Sp. z o.o.

Koszalin, zachodniopomorskie

"Możliwość otwierania nowego sklepu i zaczynania wszystkiego od zera, to dla mnie wspaniałe wyzwanie." Iida, Kierownik Sklepu, Masku, Finland

Masz ochotę na pozytywną zmianę?

Lubisz wyzwania, dzień pracy wypełniony obowiązkami i pracę w szybkim tempie?
Przyłącz się do nas.
W JYSK wierzymy, że osobowość i postawa lidera zespołu wpływa na atmosferę i jakość pracy załogi. Szukamy więc osób o entuzjastycznym nastawieniu, aktywnych, umiejących swoją energią zarazić grupę pracowników tak, aby zespołowo osiągać założone cele – podnoszenie sprzedaży, perfekcyjną obsługę klienta i sprawne zarządzanie jednostką handlową.
Obecnie szukamy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin

Jako Opiekun Biura będziesz miał wpływ na funkcjonowanie biura, ale również na codzienną obsługę klientów na sali sprzedaży.

Codzienne zadania i obowiązki:

  • Obsługa klientów – okazywanie pozytywnego nastawienia i uśmiech na twarzy. Zawsze witamy i żegnamy klientów nawiązując krótką rozmowę, okazując im w ten sposób szacunek i szczere zainteresowanie,
  • Utrzymywanie wysokiego poziomu sprzedaży i zadowolenia klientów poprzez systematyczne uzupełnienie towaru na półkach i ciągłą dostępność produktów,
  • Czuwanie nad prawidłowym przyjęciem towaru oraz nadzorowanie optymalnego wykorzystania pomieszczeń magazynowych,
  • Dopilnowanie, aby pomieszczenia magazynowe były czyste, bezpieczne i łatwo dostępne oraz szkolenie współpracowników, aby wspólnie osiągać wyznaczone cele,
  • Czuwanie nad prawidłowym użytkowaniem narzędzi administracyjnych (prowadzenie raportów, odpowiedzialność za Biuro).

Nasze oczekiwania wobec Ciebie:

  • Jesteś praktyczny i podejmujesz działania, kiedy sytuacja tego wymaga,
  • Jesteś dostępny dla klientów i kolegów, jesteś kompetentny i pomocny,
  • Wykonujesz codzienne obowiązki upewniając się, iż koncept, wymogi bezpieczeństwa i przepisy BHP w pomieszczeniach magazynowych są przestrzegane przez Ciebie i kolegów,
  • Kierujesz się zasadami dobrego kupiectwa i efektywnej pracy zespołowej. Dzień uznajesz za udany, jeżeli wszystkie narzędzia administracyjne działają prawidłowo, a klienci i koledzy są zadowoleni z efektów wspólnej pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.