### Opieka Niemcy - Atrakcyjne oferty pracy - Sprawdzone rodziny !!!

Start Work Agencja Zatrudnienia

Kaarst, zagranica

Opis stanowiska pracy

Praca w opiece !!! od 1.12 Kaarst obok Duseldorfu, Sprawdzona Rodzina !!

Oferta pracy do opieki nad starszą Panią. Podopieczna ma 81 lat, porusza się przy pomocy chodzika lub laski. Pani ma lekką demencję i osteoporozę. Wymagana pomoc przy pielęgnacji ciała, ubieraniu, myciu (raz w tygodniu). Do zadań opiekunki należałoby również gotowanie, sprzątanie, prasowanie, pranie, spacerowanie, zawożenie samochodem do lekarza, robienie zakupów.

Oferta od 1.12.2015

1150 eu netto + 150 euro premii światecznej

Aktualnie starszą panią opiekuje się p. Mirosława, która pracuje na miejscu już po raz trzeci. Oto jej opinia na temat rodziny:

"W tej rodzinie jest bardzo dobrze, pracy nie za wiele, trochę jazdy samochodem, sprzątanie i przygotowanie posiłków a podopieczna czuje się lepiej i nie potrzebuje zbyt wiele pomocy. Telefon mam w pokoju tylko do mojej dyspozycji także do polski na stacjonarne mogę dzwonić bez ograniczeń (założyli trzeci numer) rodzina jest bardzo dobra traktują mnie bardzo dobrze - jestem zadowolona, jak najbardziej chcę do nich wrócić proszę szukać zastępstwa."

Pani Mirosława wstaje o 7, o 7:45 schodzi na dół - pomaga ubrać się starszej Pani (ostatnio starsza pani ubiera się sama) potem Pani Mirosława robi śniadanie, do 12 czynności czynności w domu, sprzątanie, pranie, o 12 obiad , około 13 starsi Państwo idą spać i do 16 Pani Mirosława zajmuje się sobą, o 16 - kawa, po kawie znowu Pani Mirosława idzie do siebie na górę i schodzi o 18:50 i o 19 robi obiad - najczęściej kanapki dla starszych Państwa. Po kolacji Pani Mirosława idzie na górę i kończy pracę. W międzyczasie starsi Państwo idą sami spać około godz 22. Jedyną czynnością pielęgniarską jest pomoc przy myciu starszej pani - raz w tygodniu - w piątek.

Dom wolnostojący. cała góra jest dla opiekunki, oddzielna łazienka, na górze są 3 pokoje i gabinet starszego pana. W pokoju opiekunki jest internet oraz oddzielny telefon stacjonarny z połączeniami do polski (w domu ogólne są 3 telefony stacjonarne- 3 numery).

Posiadamy również inne oferty pracy w opiece w Niemczech na zastępstwo do sprawdzonych rodzin.

Delegowanym pracownikom zapewniamy:

- Legalne zatrudnienie na umowę, zgodnie z polskim prawem opłacamy składki od wysokości przeciętnego wynagrodzenia w Polsce 4055zł brutto - wysokość składek ma duże znaczenie przy wyliczeniu przyszłej emerytury;

- wnioskowanie o kartę A1 - dokument będący potwierdzeniem legalności pobytu pracowników na terytorium Unii Europejskiej, dokument istotny przy kontroli niemieckiego urzędu celnego - Zollamt;

- wnioskowanie o kartę EKUZ - gwarantującą bezpłatne leczenie oraz refundację recept podczas pobytu na terenie Unii Europejskiej;

- atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane pod koniec bieżącego miesiąca;

- wsparcie koordynatora podczas pobytu za granicą - w przypadku alarmowych sytuacji jest do dyspozycji telefon 24h.

Wymagania

Do oferty w Kaarst jest wymagany język podstawowy - komunikatywny oraz prawo jazy

Prezentacja firmy

Start Work Agencja Zatrudnienia to certyfikowana agencja zatrudni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne