Opieka do seniorki w okolicy Augsburga

EuropaCare24 Sp. z o.o.

31-042 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy od września opiekunki do 80 letniej podopiecznej zamieszkałej w okolicy Augsburga, w domku jednorodzinnym.

Pani ma problemy z widzeniem, cierpi na osteoporozę i ma podwyższone ciśnienie. Jest osobą otwartą, ciekawą świata i pogodną.

Do dyspozycji opiekunki jest standardowo wyposażony pokój z dostępem do internetu oraz własna łazienka.

Czas wolny :codziennie minimum dwie godziny.

Oferujemy:
pracę w stabilnej firmie, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, składki do ZUS-u odprowadzane od średniej krajowej oraz ciągłość zatrudnienia, nawet po przyjeździe do kraju plus prawo do płatnego urlopu.

Wymagania

Do zadań opiekunki będzie należeć: pomoc przy codziennej toalecie i ułożeniu fryzury, przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, sprzątanie, chodzenie z podopieczną na spacery i towarzyszenie jej podczas wizyt w teatrze i filharmonii oraz granie z nią w różnego rodzaju gry planszowe.
Sposób aplikacji:

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem :12 4310188 bądź aplikowanie poprzez link

Prezentacja firmy

EUROPAcare 24 jest prężnie działającą agencją zatrudnienia. Dzia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia