Opertator wózka widłowego - Holandia/Niemcy

OTTO Work Force

Holandia/Niemcy, zagranica

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Holandia/Niemcy

OTTO Polska Sp. z o.o. (agencja pracy tymczasowej nr 2590/3)
Dla naszego klienta z Holandii na bieżąco poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:
ORDER PICKER Z UPRAWNIENIAMI OPERATORA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

Opis stanowiska pracy:
- Realizowanie zamówień na wózkach EPT
- Realizacja zamówień za pomocą systemu pick to voice

Oferujemy:
- umowę o pracę tymczasową
- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
- ubezpieczenie
- pracę w renomowanej firmie

Wymagania:
- dobra znajomość języka niemieckiego (min. poziom B2)

lub angielskiego - warunek konieczny!
- uprawnienia Operatora Wózków Widłowych
- prawo jazdy kat.B + własny samochód mile widziany
- chęć do pracy zarówno w tygodniu jak i w weekendy - według grafiku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.