operatorow wozkow widlowych wysiokiego skladowania

Andrea Gabriel GmbH

42103 Wuppertal, zagranica

Opis stanowiska pracy

Die rettenden Engel.

Szukamy dla naszego klienta do magazynu w Radeformwald kolo Wuppertal jak najszybciej operatorow wozkow widlowych wysiokiego skladowania z doswiadczeniem "pick by voice".

Wymagania

Wymagania:
- doswiadczenie zawodowe w logistyce
- komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- brak leku wysokosci
- fizyczna wytrzymalosc
- gotowosc do pracy na 2 zmiany (godz. 6-14 & 14-22)
- prawo jazdy i samochod

Obowiazki:
- ladowanie/wyladowanie ciezarowek
- komisjowanie towaru
- pakowanie
- transport z wizkiem widlowy wysokiego skladowania (do 14 m)

Nasza oferta:
- umowa na nieokreslony czas
- szansa na bezposrednia umowe z klientem
- atraktywne wynagrodzenie
- zakwaterowanie gwarantowane (do 100 EUR/miesiac platne)
- bezpiecienstwo pracy przez certyfikacje (SCC)
- profesjonalna opieka przez team Andrea Gabriel GmbH

Wir sorgen für Mitarbeiter.

Prezentacja firmy

Szanowni Panstwo, <br/> <br/>nasza firma Andrea Gabriel GmbH znajduje si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka