Opis stanowiska pracy

  • obsługa urządzeń typu: żuraw, rozwijarka/zwijarka kręgów, zgrzewarka czołowa, zgrzewarka liniowa, piła współbieżna, nożyca krążkowa,
  • obsługa pulpitów sterujących pracą urządzeń,
  • współpraca z pracownikami obsady agregatu w zakresie realizacji zadań produkcyjnych,
  • przebudowy osprzętu technologicznego (rolki, stemple, noże, matryce) agregatów gięcia lub cięcia,
  • wykonywanie prac konserwacyjno-remontowych,
  • bieżąca kontrola parametrów pracy poszczególnych urządzeń agregatów gięcia lub cięcia mających istotny wpływ na jakość wytwarzanych wyrobów,
  • praca w systemie zmianowym.

WYMAGANIA :

  • wykształcenie średnie techniczne, mechaniczne, hutnicze,
  • predyspozycje manualne w zakresie obsługi urządzeń technicznych sterowanych numerycznie,
  • umiejętność obróbki ręcznej metali ( ślusarstwo) i mechanicznej,
  • umiejętność pracy na urządzeniach występujących na stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia w zakresie spawania, obsługi suwnic, wózków jezdniowych.

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Oferty proszę przesyłać do dnia 31 sierpnia 2016 r.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

CV powinno zawierać klauzulę o treści : „Stosownie do art. 23 ust.1 pkt 1ustawy o ochronie danych osobowych , (Dz. U. 2002.101.926) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stalprodukt S.A. z siedzibą w Bochni, ul. Wygoda 69, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia rekrutacji” . W przeciwnym przypadku CV nie będzie rozpatrywane i zostanie usunięte.

W przypadku niezakwalifikowania kandydata w bieżącej rekrutacji i wyrażenia zgody na przetwarzanie CV w przyszłych rekrutacjach, proszę o zamieszczenie w CV oświadczenia o treści :

„wyrażam zgodę na przechowywanie i powtórne przetwarzanie mojego CV przez okres 1 roku w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Stalprodukt S.A. oraz Spółki dla których Stalprodukt S.A. jest administratorem danych osobowych .”

Prezentacja firmy

Stalprodukt S.A. jest wiodącym producentem i eksporterem wysoko przetwor... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy, Praca Budownictwo / Praca na budowie