Operator żurawia samojezdnego

Danpol

Szczecinek, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

                                           Firma Danpol

                                                  poszukuje:

                     Operatora żurawia samojezdnego

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe.
  • Uprawnienia UDT do obłsugi żurawia samojezdnego 16t.
  • Prawojazdy kat B,C.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
  • Mile widziane osoby z orzeczeniem, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność (możliwośc wyjazdów w delegację)
  • Punktualność
  • Sumienność
  • Zaangażowanie w prace
  • Dbałość o sprzęt
  • Znajomość podstawowej mechaniki samochodowej.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy.
  • Po okresie próbnym możliwosć zatrudnienia na umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Firma Danpol jest dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną pows... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/07/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie