Operator żurawia samojezdnego FUCHS, ATLAS

AMS Metal Sp. z.o.o

Siemianowice Śląskie, śląskie

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Od: AMS Metal Sp. z.o.o
Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie

ZAKRES ZADAŃ

  • Obsługa żurawia samojezdnego FUCHS ATLAS
  • Bieżąca kontrola stanu technicznego i konserwacja eksploatowanego sprzętu,
  • Załadunek złomu AL do brykieciarek i paczkarek hydraulicznych,
  • Transport surowców i wyrobów gotowych na miejsce składowania,
  • Zabezpieczenie wsadu dla potrzeb linii do przerobu puszek aluminiowych
  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie zakładu

WYMAGANIA

  • Uprawnienia na żurawie z chwytakiem do złomu kat. IIż- żurawie samojezdne, uprawnienia na koparki do 0,8 m 3
  • Preferowane roczne doświadczenie
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie przy załadunku

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Praca w systemie dwuzmianowym
  • Wynagrodzenie miesięczne i premię