Opis stanowiska pracy

Operator Wytłaczarki

Renomowana, ustabilizowana firma poszukuje Operatora Wytłaczarki do produkcji wysokiej, jakości polietylenowych opakowań.

Miejsce pracy: Południowa Anglia.

Oferujemy:
• £9-£10 brutto na godzinę
• 48 godzin podstawowo, możliwość nadgodzin
• Praca na stale
• Pomagamy w zakwaterowaniu oraz załatwieniu wszystkich formalności związanych z legalizacja pracy w Anglii.

Wymagania

Wymagania:

• Minimum rok doświadczenia, jako Operator Wytłaczarki do produkcji folii metodą rozdmuchu.
• Znajomość procesu wytłaczania i mieszania / łączenia materiałów.
• Podstawowy angielski

Wymagania pożądane, ale niekonieczne
• Doświadczenie z wytłaczania z polietylenu

Prezentacja firmy

Europe Solutions UK Ltd jest agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
45PLN - 50PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji