Operator wypalarki plazmowo-tlenowej CNC

P.P.H.U. FMC

Częstochowa, 42-280, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma FMC poszukuje pracowników na stanowisko Operator wypalarki plazmowo-tlenowej CNC.

Obowiązki:
-Obsługa wypalarki tlenowo – plazmowej
-Przygotowywanie do pracy przydzielonej maszyny dbałość o jej prawidłowe funkcjonowanie,
-Kontrola poprawności wykonywanych detali, wykonywanie pomiarów
-Inne prace związane z procesem przygotowania materiałów do produkcji zgodnie z profilem działalności firmy

Mile widziane:
-doświadczenie spawalnicze lub ślusarskie

Wymagania

-wykształcenie min zawodowe
-udokumentowane doświadczenie w pracy przy obsłudze wypalarki plazmowo-tlenowej,
-umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
-praktyka w programowaniu wypalarki,
-umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
-Znajomość programów typu Cad

Prezentacja firmy

Nasza firma wykonuje wysokiej jakości konstrukcje stalowe. Zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2013
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji